Trener Partizana Goran Stevanović izrazio je zadovoljstvo viđenim.

Sport — Autor xcafe @ 20:51
Crno-beli klinci srušili iračke pilote

Cetvrtak, 12. novembar 2009. 18:12

Kombinovani sastav Partizana nije bio gostoljubiv prema Iračanima. Tim Gorana Stevanovića, za koji su igrala čak sedmorica omladinaca, pobedio je u "Zemunelu" u prijateljskoj utakmici ekipu vazdušnih snaga Iraka, petostrukog šampiona te zemlje - 4:1 (2:0).

Uprkos lošem stanju terena, crno-beli su borbenošću stigli do zaslužene ubedljive pobede.

Ekipu Kuva Al Džavija ili Eir fors načeo je Vašington već u 12. minutu. Brazilac je postigao gol iz drugog pokušaja pošto ga je uposlio Miloš Bogunović.

Rezultat prvog poluvremena postavio je Brana Ilić posle pola sata igre. U akciji su učestvovali Srđa Knežević, Vašington i Vojkan Miljković.

Gosti su prepolovili prednost domaćina u 69. minutu, ali se onda crno-bela mlađarija pobrinula da utakmica ipak ne postane rezultatski neizvesna.

Omladinac Nikolić se upisao u strelce na asistenciju Nenada Lukića, a onda i Bogunović posle proigravanja Miljkovića.

"Meč je imao višestruki značaj - razbili smo monotoniju treninga tokom prvenstvene pauze, a dobro je i da igrači koji inače nemaju veliku minutažu imaju poneku utakmicu u nogama", ocenio je Stevanović.
 (Dalje)

SRBIJA: Mislimo na Irce, a ne na žreb (VIDEO)

Sport — Autor xcafe @ 20:50

Cetvrtak, 12. novembar 2009. 16:09

Nenad Milijaš i Neven Subotić uvereni su da će reprezentacija Srbije u mečevima sa Severnom Irskom i Južnom Korejom nastaviti seriju dobrih igara i rezultata iz kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.
 (Dalje)

Suspendovan Aleks Ferguson!

Sport — Autor xcafe @ 20:49

Cetvrtak, 12. novembar 2009. 17:00

Engleska fudbalska asocijacija (FA) kaznila je menadžera Mančester junajteda Aleksa Fregusona zabranom vođenja ekipe na četiri utakmice, od kojih na dve uslovno, zbog toga što je javno kritikovao sudiju.